Kariera

Dołącz do nas

Należymy do grona firm o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowym. Nasza pozycja została osiągnięta dzięki kreatywności i doświadczeniu pracowników oraz stworzonej kulturze organizacyjnej firmy.

To ludzie stanowią fundament każdej firmy, dlatego jednym z priorytetów naszej działalności jest wspieranie rozwoju pracowników poprzez starannie dobraną politykę personalną. Począwszy od etapu rekrutacji, poprzez szkolenia, awanse i system wynagrodzeń oparty na wartościowaniu stanowisk pracy, zapewniamy pracownikom przyjazne i nastawione na osiąganie sukcesów środowisko pracy.

Praca w naszej firmie oznacza dostęp do najnowocześniejszych programów informatycznych, dostęp do produktów ubezpieczeniowych 22 zakładów ubezpieczeń, system profesjonalnych szkoleń organizowanych we współpracy z zakładami ubezpieczeń,  pomoc w pozyskiwaniu Klientów oraz przygotowywaniu skomplikowanych ofert.

 Posiadamy umiejętność dzielenia się doświadczeniami, ale liczymy również na możliwość korzystania z wiedzy nowego personelu.

Jesteśmy przekonani, że najlepsze rozwiązania są owocem pracy zespołowej, dlatego ścisła współpraca miedzy poszczególnymi działami i pionami w firmie pozwala najefektywniej wykorzystać posiadaną wiedzę i potencjał.

Ciągły i  intensywny rozwój oraz pozyskiwanie nowych kontraktów daje możliwość stworzenia dodatkowych miejsc pracy.

Jako dynamicznie rozwijająca się firma szukamy ludzi otwartych i kreatywnych oraz zdecydowanie dążących do realizacji wyznaczonych celów. Dla nas liczy się pracowitość, zaangażowanie w wykonywaną pracę, a także odpowiedzialność za powierzone zadania. W codziennej pracy kierujemy się zasadami uczciwości, rzetelności oraz wzajemnego poszanowania. Chcemy, żeby nasi pracownicy identyfikowali się z firmą oraz widzieli sens wykonywanej pracy.

CV i listy motywacyjne prosimy kierować pod adres:

e-mail: kariera.bestbrokers@gmail.com

88
Shopping Cart